ZŁOTE MYŚLI PRZEDSZKOLAKÓW RODO i MONITORING - KLAUZULA INFORMACYJNA DOSTĘPNOŚĆ DIAGNOZA I OBSERWACJA O PRAWACH DZIECKA 20 REGUŁ WYCHOWANIA PRZEMOC W RODZINIE

ZŁOTE MYŚLI PRZEDSZKOLAKÓW

W tej zakładce znajdziecie Państwo wypowiedzi dzieci, które czasami nas zadziwiają, często rozśmieszają lub onieśmielają, ale wszystkie są warte tego, aby je upamiętnić. Trudno wszystko zapamiętać, dlatego tutaj zostaną one dla potomnych :)

Dobrej zabawy

Rocznik 2022/2023

Grupa starszaków - Marcelinka M.

Pani czyta dzieciom baśń, jedną z wielu. W niej padają słowa: "... i poprosił królewnę o rękę, a potem żyli długo i szczęśliwie". Na to odzywa się Marcelinka i pyta: "A dla czego on poprosił tylko o rękę, a nie o całą królewnę".

Grupa starszaków - Marcelinka S.

Marcelinka składa życzenia Pani z okazji Dnia Edukacji Nardowej i wręcza słodki upominek. Pani bardzo dziękuje i mówi, że to miłe, żeby podziękowała mamusi i tatusiowi, ale nie trzeba było nic kupować. Na to Marcelinka mówi: "Aaa, to moja mama nie wiedziała, że nie trzeba było nic kupować, to ja jej powiem".