Menu strony

SAME CIEKAWOSTKI ;)

 

POŻEGNANIE ZIMY

 

 

 

 

Czwartek 15.04.2021

liczba odwiedzin: 435307

GODZINY OTWARCIA PRZEDSZKOLA

 6:30 - 17:00

 • Szanowni rodzice,

  jak już zapewne wiecie, od poniedziałku 19 kwietnia 2021r. wracamy do regularnej pracy stacjonarnej w przedszkolu.

  Zapraszamy do nas dzieci z wszystkich grup. Prosimy o przyniesienie ze sobą książeczek, jeśli otrzymaliście je Państwo do pracy z dzieckiem w domu.

  Sugerujemy, aby:

  * wymienić na NOWE szczoteczki do zębów oraz uzupełnić zapas pasty,

  * kto zabrał kapcie ze sobą, prosimy pamiętać, aby przynieść je z powrotem do przedszkola;

  * Nie zapomnijcie o ubraniach zapasowych dla dziecka (bielizna, spodnie, rajstopki, bluzka);

 • Szanowni rodzice,

  każdy z Was ma swoje własne doświadczenia i wiedzę na temat wychowania i rozwoju dziecka, jednak człowiek uczy się przez całe życie i przy każdej okazji należy dać sobie możliwość pogłębiania tej wiedzy i rozwijania kompetencji.

  Tak jest w każdym obszarze naszego życia, przecież nigdy nie wiemy wszystkiego. Tak jest też w kwestii wychowania i wspierania w rozwoju własnego dziecka, dlatego też poniżej przedstawiamy Państwu link do filmu edukacyjnego dla rodziców pt.: "Rozwój dziecka - 10 wskazówek psychologa".

 • Szanowni Państwo,

  informujemy, że decyzją rządu do 18 kwietnia 2021r. przedszkola pozostają zamknięte.

  Nasze przedszkole zapewnia zajęcia opiekuńcze dla dzieci zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26.03.2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

  Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z placówką i złożenie stosownego wniosku (do pobrania poniżej) do dnia 8 kwietnia 2021r. w celu zorganizowania i zapewnienia opieki dla dzieci.

 • Szanowni rodzice biorący udział w rekrutacji elektronicznej,

  prosimy o logowanie się do systemu Rekrutacja do przedszkoli (formico.pl) w celu sprawdzenia, do którego przedszkola dziecko zostało zakwalifikowane.

  Przypominamy, że od 6 kwietnia 2021r. o godziny 9:00 do 13 kwietnia 2021r. do godziny 13:00, należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola.

  Zapraszamy.

 • Szanowni rodzice,

  w GÓRNYM MENU naszej strony, w zakładce WIĘCEJ - ZAJĘCIA DODATKOWE - PRACA ZDALNA znajdziecie Państwo materiały z zajęć dodatkowych, które realizowane są przez nauczycieli w trakcie edukacji Waszych dzieci w przedszkolu.

  W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania przedszkola, materiały do pracy z dziećmi z zajęć: rytmiki, języka angielskiego, religii oraz zajęć ruchowych, znajdziecie Państwo w opracowaniach powyżej.

  Pozostałe materiały będą Państwu przesyłane przez nauczycieli grup na skrzynki e-mail.

 • Szanowni Państwo

  !!! INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z CZASOWYM OGRANICZENIEM FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA NASTĄPIŁY ZMIANY !!!

  W związku z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26.03.2021 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 rozszerzono grupę dzieci, których rodzice mogą wnioskować o zajęcia opiekuńcze na terenie przedszkola.

  Zgodnie z rozporządzeniem:

  ,,Dyrektor przedszkola lub szkoły podstawowej albo osoba kierująca inną formą wychowania przedszkolnego, na wniosek:

 • Szanowni Państwo,

  zgodnie z zarządzeniem nr 1538/2021 Prezydenta Miasta Katowice z dnia 17 marca 2021r. ulegają zmianie istotne terminy rekrutacji dzieci do przedszkola, dotyczące:

  - punktu 3 - weryfikacji przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola, które nastąpi do 31.03.2021r. do godziny 13:00

  - punktu 4 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych, które nastąpi dnia 01.04.2021r. o godzinie 16:00.

 • Poradnik dla rodzica
  – rekrutacja krok po kroku

  2021_Poradnik_dla_rodzica_-_rekrutacja_krok_po_kroku.docx

  Jeśli Państwa dziecko uczęszcza do naszego przedszkola i chcecie, aby kontynuowało edukację w naszym przedszkolu w kolejnym roku szkolnym 2021/2022

  Rodzicu:

  • Złóż u wychowawcy lub w sekretariacie przedszkola Deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego w terminie od 1.03.2021 do 04.03.2021 – Twoje dziecko ma zapewnione miejsce w naszym przedszkolu od 01.09.2021!

  Jeśli Państwa dzie

Aktualności

Kontakt

 • Miejskie Przedszkole nr 38 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3, ul. Grzegorzka 4, 40-309 Katowice
  ul. Gen. J. Hallera 72
  40-320 Katowice
 • 32/256-60-20

Galeria zdjęć